Description

| Motor | 1800W |
| Controller | 12G |
| Wheel Hub | 12inch |
| Tire | 130/60-12 |
| Braking System | F/R: disc brake (220mm disc) |
| Suspension System | F/R: Hydraulic Damping |
| Light | 3-lens matrix headlight, front and rear ambient lights |
| Taillight | 3-lens matrix taillight |
| Display | HD Digital Display |
| Battery compartment size | 240×185×350mm |
| Equipped battery | 60V 50AH |
| Maximum speed | 60+ km/h |
| Maximum range | 120km |
| Wholesale price | RMB 3699 / USD 540 / GHS 6,400 / NGN 760,000 |






Reviews
There are no reviews yet.