Description

| Specification | Details |
|---|---|
| Motor | 2000W |
| Controller | 100GT |
| Wheel Hub | 17inch |
| Tire | 17-inch tubeless tire |
| Braking System | F/R: disc brake |
| Suspension System | F/R: Hydraulic Damping |
| Headlight | 65W lens headlight |
| Intelligent System | dual remote control alarm |
| Battery Compartment Size | 220*330*175mm |
| Equipped Battery | 72V80AH |
| Maximum Speed | 85km/h |
| Maximum Range | 100km |
| Wholesale Price | RMB 7800 USD 1335 GHS 13,500 NGN 1,600,000 |





Reviews
There are no reviews yet.