Description

| Item | Specification |
|---|---|
| Wholesale Price (NGN) | NGN 1,150,000 / NGN 1,600,000 |
| Motor | 2000W |
| Controller | 100GT |
| Wheel Hub | 17 inch |
| Tire | 17-inch tubeless tire |
| Braking System | F/R: disc brake |
| Suspension System | F/R: Hydraulic Damping |
| Headlight | 65W lens headlight |
| Intelligent System | Dual remote control alarm |
| Battery Compartment Size | 220*330*175 mm |
| Equipped Battery | 72V 50AH |
| Maximum Speed | 80 km/h |
| Maximum Range | 100 km |
| Wholesale Price (RMB) | RMB 7800 |
| Wholesale Price (USD) | USD 1335 |
| Wholesale Price (GHS) | GHS 13500 |




Reviews
There are no reviews yet.