Description

| Specification Item | Parameter Details |
|---|---|
| Motor | 3000W |
| Controller | Landei |
| Wheel Hub | 17 inch |
| Tire | 3.0-17 |
| Braking System | Drum Brake |
| Suspension System | F/R Hydraulic Damping |
| Display | Digital Meter |
| Intelligent System | NFC Card Swiping Function |
| Battery Compartment Size | 220×330×175 mm |
| Equipped Battery | 72V 120AH |
| Maximum Speed | 100+ km/h |
| Maximum Range | 300 km |
| Wholesale Price | RMB 7800 | USD 1335 GHS 13500 NGN 1,600,000 |









Reviews
There are no reviews yet.